Formularz zgłoszenia

Oblicz odszkodowanie

Data
Numer Lotu

O jakie odszkodowanie można się ubiegać?

Poznaj swoje prawa! Czy wiesz, że w przypadku odwołania lotu masz prawo do zwrotu kosztów za bilety? Linie lotnicze mogą także zaoferować inne połączenie do punktu docelowego Twojej podróży. I tutaj ważna informacja: w przypadku kiedy połączenie zastępcze znacząco różni się od planowanego lotu albo zbyt późno dostałeś informację o odwołaniu lotu – możesz uzyskać nawet do 600 euro odszkodowania. Uzyskana kwota zależna jest od kilku czynników, mi.in od zasięgu podróży. Jeżeli natomiast czas oczekiwania na lot zastępczy to uzasadnia – powinien być Ci zapewniony posiłek, napoje i rozmowa telefoniczna.

Jeśli nie jesteś pewien, jak i czy w ogóle powinieneś dochodzić swoich praw – skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na nurtujące Ciebie pytania. Możesz również wypełnić szybki formularz zgłoszenia. Resztą zajmiemy się już my.

Wysokość odszkodowania za odwołanie lotu jest określona prawnie. Należy pamiętać, że jego kwota nie jest uzależniona od kosztu biletów. Znaczenie ma tutaj długość trasy.

Odszkodowanie za odwołany lot to tylko jedna z form rekompensaty. Możemy powalczyć także o zwrot kosztów zakupionych przez Ciebie posiłków i napojów, zakwaterowania (jeśli lot zastępczy został przełożony na następny dzień) i transportu pomiędzy nim a lotniskiem.

Nie musisz jednak się domyślać, jakie świadczenia będą uzasadnione w Twoim przypadku. Od tego jesteśmy my. Wygraliśmy już wiele spraw. Z niektórymi możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej, umieściliśmy je w zakładce Przykłady.

Współpracując z nami, nic nie ryzykujesz. Nie pobieramy żadnych ukrytych ani dodatkowych opłat. Zasady są jasne i proste. W przypadku wygranej sprawy pobieramy 25% z uzyskanej kwoty odszkodowania. Do prowizji doliczamy podatek w wysokości 23%. Jeśli przegramy – nie płacisz ani złotówki! Uważamy, że jest to sprawiedliwe rozwiązanie, a my zawsze chcemy działać według zasad fair play. Priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja, a nasze doświadczenie, fachowa wiedza oraz indywidualne podejście do każdej sprawy są tego gwarancją. Zapraszamy do współpracy w zakresie odszkodowań za odwołany lot!

Podstawa prawna

Podstawą prawną dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu jest zasadniczo Rozporządzenie (WE) 261/2004. To dzięki temu aktowi prawnemu pasażerowie korzystają w sposób ułatwiony z ochrony swoich interesów i odzyskują rekompensatę.

Jesteśmy najlepsi

Oto jak wygląda porównanie sytuacji pasażera, który dochodzi roszczenia samodzielnie z sytuacją pasażera, który korzysta z naszych usług:Dzięki nam Możesz więcej!
MyTy
98-procentowe szanse odzyskania odszkodowania TakNie
Weryfikacja zasadności Twojego roszczeniaTakTak
Sporządzenie reklamacji do linii lotniczych Tak Tak
Zbadanie przyczyn odwołania lotu Tak Nie
Wiedza z zakresu prawa lotniczego i odszkodowawczego Tak Nie
Zbiór pozytywnie rozpatrzonych spraw Tak Nie
List adwokacki Tak Nie
Przygotowywanie sprawy do postępowania sądowego Tak Nie
Pokrycie kosztów reprezentacji procesowej Tak Nie
Rozpatrzenie sprawy pod nieobecność pasażera Tak Nie
Pokrycie opłat sądowych (średnio 150 zł) Tak Nie
Pokrycie opłat za opinie biegłych (pomiędzy 500-1500zł) Tak Nie
Poniesienie ryzyka finansowego Tak Nie
Koszt25%Bezpłatnie

UE
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
UE