Dlaczego my?

Jesteśmy wiodąca polską firmą zajmującą się odzyskiwaniem odszkodowań od linii lotniczych. W przypadku uzasadnionych roszczeń szczycimy się 100% skutecznością.

FLY&I jest liderem w branży roszczeń odszkodowawczych dotyczących opóźnienia, odwołania lotu oraz odmowy wejścia na pokład. Jesteśmy jedyną europejską firmą, która uzyskała wsparcie Unijne, aby zwiększyć świadomość podróżujących, jak również zaoferować pomoc w odzyskaniu odszkodowania.

Działamy sprawnie i skutecznie, czego dowodem jest zwiększająca się z miesiąca na miesiąc liczba złożonych roszczeń. Procedura FLY&I dzięki swojej unikalności jest dużo efektywniejsza niż złożenie roszczenia samodzielnie przez pasażera oraz tańsza od ofert innych firm odszkodowawczych. Dzięki ustabilizowanej pozycji na rynku europejskim mamy szacunek linii lotniczych. Nasza praca nie ogranicza się wyłącznie do złożenia listu reklamacyjnego i do polemiki z przewoźnikiem. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego roszczenia przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych metod działania. Prowadzimy wszystkie działania w Twoim imieniu i przekazujemy informacje o poszczególnych etapach naszych prac.

Szanuj swój czas i powierz nam odzyskanie Twojego odszkodowania.

Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi najlepszej usługi i skutecznej pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania lotniczego.
Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników posiadających wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań lotniczych, którzy oferują naszym Klientom profesjonalne porady dotyczące uzyskania rekompensaty za lot.Płatności

Podejmujemy wszelkie czynności w Twoim imieniu całkowicie bezpłatnie. W momencie odzyskania odszkodowania pobieramy 27% wartości oraz 25 euro opłaty administracyjnej. Do kwot doliczamy podatek w wysokości 23%.
Nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeśli nie odzyskamy dla Ciebie odszkodowania, nie płacisz nic.  

Czym przewyższamy inne firmy i samodzielne prowadzenie sprawy?

Jeżeli w wyniku podjętych przez Ciebie działań nadal nie otrzymujesz odszkodowania, możesz złożyć pozew do sądu. Wiąże się to ze zgłębianiem regulacji prawa unijnego, lokalnego prawa lotniczego, wyszukiwaniem odpowiednich orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz sądów krajowych oraz znajomością tematyki nadzwyczajnych okoliczności. Jeżeli zdecydujesz się powierzyć sprawę adwokatowi, musisz liczyć się z wysokimi kosztami jego wynagrodzenia bez gwarancji wygranej.
Tymczasem wypełniając formularz na naszej stronie powierzasz nam prowadzenie Twojej sprawy od początku do końca! Szczycimy się 98% efektywnością. Często nawet w przypadkach, kiedy wcześniej linie lotnicze odmówiły wypłaty odszkodowania, nam udaje się to odszkodowanie odzyskać.

Dzięki nam Możesz więcej!Odszkodowania lotnicze

Proces uzyskiwania odszkodowania za opóźnienie, odwołanie lotu, czy odmowę wstępu na pokład nie może być prostszy. Wszystko, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz. My zrobimy resztę!

Jeżeli już skontaktowałeś/łaś się z przewoźnikiem bezpośrednio, w dowolnym momencie możesz zlecić zespołowi FLY&I zajęcie się Twoją sprawą. Często odrzucenie reklamacji przez linie lotnicze nie jest zasadne. My to sprawdzimy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces dochodzenia roszczenia był tak prosty, jak to tylko możliwe.
Po złożeniu wniosku zadbamy o wszystko!

UE
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
UE
1